BLM21BD121SH1D
MFR.Part #
BLM21BD121SH1D
JLCPCB Part #
C1235333
Description
-55℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 250mΩ 350mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS