BLM21BD102SH1D
MFR.Part #
BLM21BD102SH1D
JLCPCB Part #
C437408
Description
-55℃~+125℃ 1 1kΩ@100MHz 250mA 400mΩ ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS