BLM21AG471SZ1D
MFR.Part #
BLM21AG471SZ1D
JLCPCB Part #
C2661717
Package
0805
Description
1 190mΩ 470Ω@100MHz 700mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS