BLM21AG121SN1D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM21AG121SN1D
JLCPCB Part #
C88990
Package
0805
Description
1 100mΩ 120Ω@100MHz 1A ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS