BLM21AG102BH1D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM21AG102BH1D
JLCPCB Part #
C710395
Package
0805
Description
-55℃~+150℃ 1 1kΩ@100MHz 270mΩ 600mA ±25% 0805 Ferrite Beads ROHS