BLM18TG102TN1D
MFR.Part #
BLM18TG102TN1D
JLCPCB Part #
C113032
Description
-55℃~+125℃ 1 100mA 1kΩ@100MHz 600mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS