BLM18SP221SZ1D
MFR.Part #
BLM18SP221SZ1D
JLCPCB Part #
C3764469
Description
-55℃~+125℃ 1 2.8A 220Ω@100MHz 40mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS