BLM18SD220SN1D
MFR.Part #
BLM18SD220SN1D
JLCPCB Part #
C710389
Description
-55℃~+125℃ 1 22Ω@100MHz 6A 8mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS