BLM18PG600SZ1D
MFR.Part #
BLM18PG600SZ1D
JLCPCB Part #
C710388
Description
-55℃~+125℃ 1 100mΩ 1A 60Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS