BLM18PG330SZ1D
MFR.Part #
BLM18PG330SZ1D
JLCPCB Part #
C3716705
Description
-55℃~+125℃ 1 25mΩ 33Ω@100MHz 3A ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS