BLM18PG300SN1D
MFR.Part #
BLM18PG300SN1D
JLCPCB Part #
C17305
Description
-55℃~+125℃ 1 1A 30Ω@100MHz 50mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS