BLM18PG300SH1D
MFR.Part #
BLM18PG300SH1D
JLCPCB Part #
C437405
Description
-55℃~+125℃ 1 1A 30Ω@100MHz 50mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS