BLM18KG471SH1D
MFR.Part #
BLM18KG471SH1D
JLCPCB Part #
C432169
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5A 130mΩ 470Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS