BLM18KG471BH1D
MFR.Part #
BLM18KG471BH1D
JLCPCB Part #
C710378
Description
-55℃~+150℃ 1 130mΩ 1A 470Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS