BLM18KG300JH1D
MFR.Part #
BLM18KG300JH1D
JLCPCB Part #
C710373
Description
-55℃~+150℃ 1 10mΩ 3.3A 30Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS