BLM18KG260TZ1D
MFR.Part #
BLM18KG260TZ1D
JLCPCB Part #
C701293
Description
-55℃~+125℃ 1 26Ω@100MHz 6A 7mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS