BLM18KG221BH1D
MFR.Part #
BLM18KG221BH1D
JLCPCB Part #
C560053
Description
-55℃~+150℃ 1 1A 220Ω@100MHz 50mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS