BLM18KG121TH1D
MFR.Part #
BLM18KG121TH1D
JLCPCB Part #
C437404
Description
-55℃~+125℃ 1 120Ω@100MHz 30mΩ 3A ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS