BLM18KG101TZ1D
MFR.Part #
BLM18KG101TZ1D
JLCPCB Part #
C883583
Description
-55℃~+125℃ 1 100Ω@100MHz 30mΩ 3A ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS