BLM18HG471SH1D
MFR.Part #
BLM18HG471SH1D
JLCPCB Part #
C710369
Description
-55℃~+125℃ 1 200mA 470Ω@100MHz 850mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS