BLM18HE601SZ1D
MFR.Part #
BLM18HE601SZ1D
JLCPCB Part #
C341661
Description
-55℃~+125℃ 1 250mΩ 600Ω@100MHz 800mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS