BLM18HE152SZ1D
MFR.Part #
BLM18HE152SZ1D
JLCPCB Part #
C437403
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5kΩ@100MHz 500mA 500mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS