BLM18HE102SZ1D
MFR.Part #
BLM18HE102SZ1D
JLCPCB Part #
C524529
Description
-55℃~+125℃ 1 1kΩ@100MHz 350mΩ 600mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS