BLM18EG601SN1D
MFR.Part #
BLM18EG601SN1D
JLCPCB Part #
C20345
Description
-55℃~+125℃ 1 350mΩ 500mA 600Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS