BLM18EG221TN1D
MFR.Part #
BLM18EG221TN1D
JLCPCB Part #
C113025
Description
-55℃~+125℃ 1 150mΩ 1A 220Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS