BLM18EG221SZ1D
MFR.Part #
BLM18EG221SZ1D
JLCPCB Part #
C710364
Description
-55℃~+125℃ 1 220Ω@100MHz 2A 50mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS