BLM18DN601SZ1D
MFR.Part #
BLM18DN601SZ1D
JLCPCB Part #
C3717088
Description
-55℃~+125℃ 1 435mΩ 600Ω@100MHz 700mA ±30% 0603 Ferrite Beads ROHS