BLM18DN601SN1D
MFR.Part #
BLM18DN601SN1D
JLCPCB Part #
C1533913
Description
-55℃~+125℃ 1 435mΩ 600Ω@100MHz 700mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS