BLM18BB600SZ1D
MFR.Part #
BLM18BB600SZ1D
JLCPCB Part #
C882973
Description
-55℃~+125℃ 1 250mΩ 600mA 60Ω@100MHz ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS