BLM18AG471SN1D
MFR.Part #
BLM18AG471SN1D
JLCPCB Part #
C88972
Description
-55℃~+125℃ 1 350mΩ 470Ω@100MHz 550mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS