BLM18AG151SH1D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM18AG151SH1D
JLCPCB Part #
C710351
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 1 150Ω@100MHz 250mΩ 700mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS