BLM18AG151BH1D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM18AG151BH1D
JLCPCB Part #
C710350
Package
0603
Description
1 150Ω@100MHz 250mΩ 700mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS