BLM18AG121BH1D
MFR.Part #
BLM18AG121BH1D
JLCPCB Part #
C710349
Description
-55℃~+150℃ 1 120Ω@100MHz 180mΩ 800mA ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS