BLM18AG102SZ1D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM18AG102SZ1D
JLCPCB Part #
C710348
Package
0603
Description
1 1kΩ@100MHz 450mA 500mΩ ±25% 0603 Ferrite Beads ROHS