BLM15PX601SZ1D
MFR.Part #
BLM15PX601SZ1D
JLCPCB Part #
C710347
Description
-55℃~+125℃ 1 230mΩ 600Ω@100MHz 900mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS