BLM15PE601SH1D
MFR.Part #
BLM15PE601SH1D
JLCPCB Part #
C3764418
Description
-55℃~+125℃ 1 400mΩ 600Ω@100MHz 700mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS