BLM15PD800SN1D
MFR.Part #
BLM15PD800SN1D
JLCPCB Part #
C237347
Description
-55℃~+125℃ 1 1.5A 70mΩ 80Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS