BLM15HB221SN1D
MFR.Part #
BLM15HB221SN1D
JLCPCB Part #
C88966
Description
-55℃~+125℃ 1 1Ω 220Ω@100MHz 250mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS