BLM15GG471SZ1D
MFR.Part #
BLM15GG471SZ1D
JLCPCB Part #
C710339
Description
-55℃~+125℃ 1 1.3Ω 200mA 470Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS