BLM15GA750SN1D
MFR.Part #
BLM15GA750SN1D
JLCPCB Part #
C113009
Description
-55℃~+125℃ 1 1.3Ω 200mA 75Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS