BLM15BX471SN1D
- MFR.Part #
- BLM15BX471SN1D
- JLCPCB Part #
- C2661901
- Description
- -55℃~+125℃ 1 350mA 410mΩ 470Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS