BLM15BX182SN1D
MFR.Part #
BLM15BX182SN1D
JLCPCB Part #
C701292
Description
-55℃~+125℃ 1 1.8kΩ@100MHz 250mA 900mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS