BLM15BD601SN1D
MFR.Part #
BLM15BD601SN1D
JLCPCB Part #
C337875
Description
-55℃~+125℃ 1 200mA 600Ω@100MHz 650mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS