BLM15BA470SN1D
MFR.Part #
BLM15BA470SN1D
JLCPCB Part #
C397297
Description
-55℃~+125℃ 1 200mA 47Ω@100MHz 600mΩ ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS