BLM15AG601SH1D
MFR.Part #
BLM15AG601SH1D
JLCPCB Part #
C525480
Description
-55℃~+125℃ 1 300mA 600mΩ 600Ω@100MHz ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS