BLM15AG221SZ1D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM15AG221SZ1D
JLCPCB Part #
C710327
Package
0402
Description
1 220Ω@100MHz 290mΩ 390mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS