BLM15AG221SN1D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM15AG221SN1D
JLCPCB Part #
C85813
Package
0402
Description
1 220Ω@100MHz 290mΩ 450mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS