BLM15AG102SH1D
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
BLM15AG102SH1D
JLCPCB Part #
C160967
Package
0402
Description
1 1kΩ@100MHz 1Ω 200mA ±25% 0402 Ferrite Beads ROHS