BLM03HG601SN1D
MFR.Part #
BLM03HG601SN1D
JLCPCB Part #
C88960
Description
-55℃~+125℃ 1 1.6Ω 150mA 600Ω@100MHz ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS