BLM03HD102SN1D
MFR.Part #
BLM03HD102SN1D
JLCPCB Part #
C88958
Description
-55℃~+125℃ 1 120mA 1kΩ@100MHz 2.9Ω ±25% 0201 Ferrite Beads ROHS